Upozornění: Na základě mimořádného opatřené vydaného vládou je park uzavřen. Prosím, sledujte naše webové i FB stránky. Jakmile opět otevřeme budeme vás informovat.
Právě máme volno 200 míst
menu

Noční běh pro Světlušku 2017

Srdečně Vás zveme na Noční běh pro Světlušku 2017. Startujeme 3. května ve 21.00 v Amfiteátru v Jihlavě. Část trati vede zcela ve tmě! Proto si jako správné světlušky posvítíme na cestu čelovkami. Poběžíme 3 km nebo 5 km. Trasu si zvolte klidně až na startu. Můžete jít i procházkou. „Vezměte své přátele i kolegy a proměňte se s nimi na světlušky z čeledi čelovkovitých. Čeká vás nezapomenutelný zážitek. “ Startovné, které pomáhá naplno! Běžte na behprosvetlusku.cz.

Právě zde pořídíte zvýhodněné startovné on-line ve výši 300 Kč. V den běhu pak získáte startovné za 350 Kč přímo na registračních pokladnách od 18.30. Startovné opět věnujeme v plné výši na konto Světlušky, projektu Nadačního fondu Českého rozhlasu pomáhajícího nevidomým. Prvních 700 účastníků se zaplaceným startovným on-line dostane světluščí čelovku a sportovní pouzdro na mobil! Od 19.30 startuje doprovodný program. (DUKLA JIHLAVA, CHINA BLUE, DAVID PRAŽÁK, MODERÁTOR ROBIN ŠALAMON) Další důležité informace: Převlékárny a bezpečné úschovny věcí najdete v místě startu. Doporučujeme přijet MHD. S trochou štěstí zaparkujete i v okolních uličkách. Osvěžení před i po běhu zajištěno. www.behprosvetlusku.cz